קידום אתרים בגוגל

קידום אתרים בגוגל

ידוע כי מנועי החיפוש כמו גוגל הם מקור תנועת הגולשים העיקרי עבור אתרים. לכן SEO, או קידום אתרים במנועי חיפוש הינו תחום חשוב באסטרטגיה השיווקית של האתר. דירוגים גבוהים במנועי החיפוש, תחת מילים רלוונטיות לעסק שלכם, מביאים לחשיפה ותנועת גולשים ממוקדת לאתר. קידום אתרים היה ונותר אחד האפיקים היעילים ביותר להשגת חשיפה של האתר לקהל לקוחות ממוקד ורב.

אחד האמצעים בקידום אתרים הינו אופטימיזציה של האתר על מנת שיהיה בעל פרופיל גבוה לקהל המשתמשים ולמנועי החיפוש. על מנת לבצע אופטימיזציה של האתר נדרש ידע רב באופן הפעילות של מנועי מההיבט הטכני (צד שרת, קוד, אמצעים וכלים למדידת מהירות טעינה של האתר, כמות דפים סרוקים, בנייה ושיגור מפת אתר הבנויה כהלכה, הפניות Canonical, 301 ועוד).

אינטר-דב קידום אתרים בגוגל

עבודת הקידום הינה עבודה מתמשכת המתבצעת באופן רוחבי- החל מטיפול באתר עצמו וכלה בפעילות שיווקית של האתר ברחבי האינטרנט.
בחרנו להביא מספר פעילויות הכלולות בעבודה זו:

מחקר – אנו עוסקים במחקר מקיף הן של קהלי היעד והן של המתחרים מתוך מטרה להבין את הנישה, את מטרות הלקוח ומהו התוכן המעניין והרלוונטי עבור הגולשים. לאחר איסוף וניתוח הממצאים, אנו מרכיבים רשימת ביטויי מפתח אשר תשמש לקידום האתר.

Onsite Optimization – חלק חשוב של קידום אתרים הוא אופטימיזציה של האתר, כך שיהיה קל להבנה, ידידותי למשתמש הן עבור קהלי היעד והן עבור מנועי החיפוש. אנו פועלים על מנת להביא לאופטימיזציה מירבית של מבנה האתר, הקוד והתוכן.
על האתר לא רק להכיל תוכן רלוונטי עבור מילות החיפוש, אלא גם סממנים בולטים אשר יראו לגולשים כי הם הגיעו לדפים הרלוונטיים עבורם.
מנועי החיפוש מצידם, פועלים בעזרת אלגוריתמים מורכבים על מנת לאתר רלוונטיות של מילות מפתח לדפי הנחיתה. הם בוחנים את מבנה האתר, כתובות ה URL, את מבנה והפניית הקישורים, את הקוד והתוכן עצמו – כל אלה על מנת לקבוע כמה מתאים האתר לביטוי המפתח.

Offsite Optimization – החלק הדינאמי המתמשך בעבודת בקידום האתר הוא בניית תשתיות תמיכה עבור האתר באינטרנט, לשם הגדלת חשיבות האתר ברשת. אנו עושים זאת על ידי הגדלת הקישוריות לאתר ברשת ושימוש במשאבי הרשת בצורה טבעית תוך שמירה על כללי הקידום המקובלים.

לאינטר-דב ניסיון של מעל 8 שנים בלמעלה מ 100 פרויקטים של קידום ושיווק אתרי אינטרנט. סייענו לעשרות עסקים להגיע לדירוגים גבוהים ביותר במנועי החיפוש במילים תחרותיות ובשווקים תחרותיים ביותר. קידום אתרים הינו תחום דינאמי, המתעדכן באופן שוטף בהתאם לעדכוני האלגוריתמים האחראיים לדירוגים במנועים השונים. על כן ישנה חשיבות מרובה בבחירת ספק המסוגל לזהות ולהגיב במהרה לעדכוני האלגוריתמים השונים במידה ונדרש לכך.