תוכניות שותפים

ניהול ושיווק תוכניות שותפים

תוכניות אפיליאט אינטר-דב

תוכנית שותפים הינה אפליקציה המקשרת בין מפרסם לאפיליאטים (לרוב וובמאסטרים) הרשומים בתוכנית ומאפשרת שירותי מעקב אחר ביצועים של האפיליאטים, מכירות, הנפקת דוחות ותשלום לאפיליאטים.

עבור המפרסמים, תוכנית השותפים מספקת שירותי מעקב אחר קמפיינים פרסומיים, כלי דיווח וניטור של הקמפיינים, סליקה ותשלום לתוכנית ולאפיליאטים וגישה למאגר גדול של אפילאטים הרשומים בתוכנית השותפים.

תוכניות שותפים כיום נשענות בעיקר על אפיליאטים המקדמים את המפרסמים באמצעות טכנולוגיות וכלים פרסומיים און-ליין: באנרים, מיילים, וכדומה הניתנים למעקב און ליין.

שיווק באמצעות אפיליאטים מפחית במידה משמעותית את ההשקעה הכספית הנדרשת מן המפרסם ואת והסיכון הכלכלי הכרוך בכך, זאת כיוון שהמפרסם נדרש לשלם עמלה לאפיליאט רק במידה והתממשה מטרה כלשהי שהוגדרה מלכתחילה. למפרסמים יש למעשה מקדם מכירות וירטואלי, מבלי שעליהם לדאוג למשכורות, הוצאות קבועות וכדומה. המפרסם נהנה מפרסום בחינם באתרי האפיליאטים ומשלם עבור תוצאות בלבד.

אינטר-דב מספקת שירותי הקמה, ניהול ותפעול של תוכניות שותפים (Affiliate Programs) 

לעסקים המעוניינים לקדם את הפעילות השיווקית שלהם באמצעות תוכנית שותפים אנו מספקים פתרון מלא הכולל:

הקמת תוכנית שותפים- הטמעת אפליקציה של תוכנית שותפים באתרכם. 

אפיון והכנת מודל עסקי
הגדרה ואפיון מקצועיים של התוכנית, אסטרטגיה, יעדים ודרכי פעולה להשגת היעדים והמטרות של תוכנית השותפים.

הכנת חומרים שיווקיים
הכנת חומרים שיווקיים המשמשים את האפיליאטים: באנרים, טסטים, מיילים ודפי נחיתה באתר.

קידום ושיווק תוכנית האפיליאטים
בעקבות הניסיון הרב שצברנו בתחום זה, פיתחנו שיטות ייחודיות לקידום תוכניות אפיליאט באינטרנט. הקידום מתבצע באתרים רלוונטיים בתחום, כמו גם דרך יח”צ וקידום התוכנית בתוצאות חיפוש אורגניות במנועי חיפוש.

גיוס שוטף של אפיליאטים לתוכנית-
החלק המשמעותי בכל תוכנית שותפים. ללא אפיליאטים הרשומים בתוכנית לא יהיו כל תוצאות לאתר. אנו מבצעים גיוס אפיליאטים אקטיבי (באמצעות מיילים וטלפונים) לאפיליאטים פוטנציאליים.

Program Incentives תמריצים ופעילויות ייחודיות שיזניקו את תוכנית השותפים שלכם קדימה-
בעקבות הניסיון הרב שצברנו בתחום זה פיתחנו שיטות ייחודיות להמרצת אפיליאטים וקידום התוכנית במספר רב של ערוצים.